Wizytówka architekta/projektanta

QPROJECT spółka cywilna Michał Kuriata Agata Miller-Kuriata

architekt/projektant
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
log.jpg

Działalność firmy Qproject od 2007 roku związana jest z przygotowywaniem kompleksowych dokumentacji projektowych pod inwestycje związane głównie z zagospodarowaniem terenu. Zajmujemy się również projektami architektonicznymi, przygotowywaniem profesjonalnych załączników graficznych do wniosków w ramach sektorowego programu Unii Europejskiej działanie 2.3 „Odnowa wsi oraz zachowanie i ochrona dziedzictwa kulturowego”. Ponieważ stawiamy na kompleksowość naszej pracy zajmujemy się także doradztwem związanym z przygotowywanymi przez nas dokumentami.

Qproject koncentruje swoją działalność głownie na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Jednak jesteśmy bardzo mobilni i otwarci na nowe horyzonty.

Przygotowaliśmy już ponad 40 dokumentacji projektowych i koncepcyjnych dla inwestycji związanych z zagospodarowaniem terenu, obiektami architektonicznymi oraz programem "Odnowa Wsi".

Za swoją dotychczasową działalność projektowo-doradczą otrzymaliśmy wiele cennych listów referencyjnych od naszych zleceniodawców.

Poprzez wyjazdy na światowe wystawy branżowe oraz szkolenia, nasi pracownicy ciągle poszerzają swoje horyzonty i kwalifikacje, co potwierdzają certyfikaty.

Swoją pozycję rynkową firma Qproject zawdzięcza oryginalnym projektom zagospodarowania terenu oraz projektom architektonicznym, które dzięki profesjonalnemu podejściu i kreatywności cechuje funkcjonalność i unikatowość w połączeniu z właściwym wpisaniem się w otaczający krajobraz.

Dzięki współpracy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin takich jak:

 1. architektura krajobrazu,
 2. architektura,
 3. branża elektryczna,
 4. branża instalatorska,
 5. budownictwo ogólne,
 6. budownictwo drogowe,
 7. dendrologia,
 8. geodezja i kartografia,
 9. grafika komputerowa,hydrologia,
 10. konserwacja zabytków,
 11. konstrukcje budowlane,
 12. kosztorysowanie,
 13. leśnictwo,
 14. specjalista do spraw związanych z Odnową Wsi,
 15. specjalista do spraw związanych ze studium wykonalności,
 16. specjalista ppoż.

oraz pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Politechniki Wrocławskiej jesteśmy w stanie dać gwarancje wykonania profesjonalnej dokumentacji, która jest podstawą sprawnej realizacji inwestycji.

W kwietniu 2010 roku QPROJECT - firma projektowo - doradcza Kuriata Michał przekształciła się w Qproject s.c. Michał Kuriata Agata Miller-Kuriata.

Kontakt

ukryj
Adres
Nazwa firmy: QPROJECT spółka cywilna Michał Kuriata Agata Miller-Kuriata
Adres: ul. Centralna 2
Kod pocztowy: 52-114
Miejscowość: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Dane teleadresowe
Telefon: 691946755
Telefon kom.: 691946755
E-mail:
WWW: www.qproject.pl