Wizytówka architekta/projektanta

GG-DESIGN

architekt/projektant
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
GGlogo.jpg

Kupiliście dom? Mieszkanie? Otwieracie sklep, biuro czy inny lokal użytkowy? A może po prostu opatrzył się Wam wystrój otoczenia, w którym przebywacie. Może warto coś wokół siebie zmienić, poprzestawiać, przemalować? I tutaj pojawia się pytanie, "tylko jak to zrobić, żeby było dobrze?"

Można próbować samemu, ale nie każdy z nas ma dar umiejętności aranżacji przestrzeni, czy doboru koloru, armatury, kafelków, podłóg, firan czy nawet roślinności. Samodzielne eksperymenty mogą zakończyć się porażką.

W tym miejscu warto się zatrzymać i powierzyć wykończenie wnętrz specjalistom, nam, dynamicznemu zespołowi designerów. Jedno jest pewne, znamy się na tym lepiej od Was i mamy dużo większe doświadczenie. Więc dlaczego nie poprosić nas o pomoc?

Nasz zespół projektantów z łatwością potrafi poruszać się w gąszczu zalewających rynek materiałów wykończeniowych czy mebli. Idealnie dopasujemy wszystkie elementy zarówno do siebie jak i przede wszystkim do Waszych potrzeb i upodobań. Zgłębiliśmy sztukę doboru wszystkich materiałów i elementów wyposażenia wnętrz tak, aby spełniały Wasze oczekiwania, były funkcjonalne, estetyczne i trwałe.

W skrócie? Wiemy jak, gdzie, co z czym, a wszystko po to, aby efekt końcowy Was zachwycał.

Kontakt

ukryj
Adres
Nazwa firmy: GG-DESIGN
Adres: Liściasta 4/8
Kod pocztowy: 91-357
Miejscowość: Łódź
Województwo: łódzkie
Dane teleadresowe
Telefon kom.: 604 22 75 73
Fax: fax (042) 652 45 23
E-mail:
WWW: www.gg-design.pl