Profil firmy

Farma Kolonialna Sp. Z o.o. i wspólnicy Sp. Komandytowa

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Farma Kolonialna to sieć salonów oferujących pełny asortyment mebli oraz dodatków, pochodzących z różnych stron świata. 

Prezentujemy wiele styli mebli w jednym miejscu: styl klasyczny, nowoczesny a także orientalny. Wspólną cechą wszystkich naszych kolekcji jest wysoka jakość użytego litego drewna (w większości egzotycznego drewna różanego lub akacji) oraz staranność wykonania mebli. 

Oferowane przez nas meble produkowane są tradycyjnymi metodami lokalnymi, często ręcznie. W wielu egzemplarzach wykorzystywane są elementy autentycznych starych mebli z wyszukanymi zdobieniami i rzeźbieniami. Wszystko to sprawia, że w naszej ofercie staramy się prezentować wiele pojedynczych, niepowtarzalnych wzorów. 

W naszych salonach zobaczysz szeroką ofertę jadalni (stylowe stoły, krzesła, kredensy, bufety), salonu  (tapicerowane i skórzane sofy, szafki RTV, stoliki kawowe, regały) oraz sypialni (łóżka, szafki nocne, szafy, skrzynie). 

Nasz asortyment dopełniają wysokiej jakości elementy wystroju wnętrz oraz akcesoria takie jak stylowe lampy, pościele, narzuty czy ręczniki. 

Gwarantujemy najwyższy poziom oferowanych przez nas mebli, potwierdzony wieloletnim doświadczeniem oraz stałą rzeszą wiernych klientów odwiedzających nasze istniejące salony w Warszawie. Wszystkie prezentowane meble i akcesoria w salonach są dostępne od ręki. W przypadku wyboru z katalogu w większości dostępne z magazynu zlokalizowanego pod Warszawą lub przy braku dostępności istnieje możliwość rezerwacji towaru z kolejnych dostaw. 

Jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o naszych dostawach zapisz się na nasz newsletter. 

Proponujemy płatną, kompleksową dostawę mebli na terenie Warszawy oraz okolic, która zawiera transport, wniesienie, ustawienie oraz filcowanie zamówionych mebli w trosce o Twój parkiet. W przypadku gdy nie jesteś do końca zdecydowany co do wyboru mebli, proponujemy usługę tzw. przymiarkę – podczas której nasz dział transportu dowiezie do Ciebie wybrane meble, wniesie i zaprezentuje je w Twoim mieszkaniu. Decyzja co do wyboru jest podejmowana na miejscu a płatności  są dokonywane poprzez terminal karty płatniczej. 

Do zobaczenia w naszych salonach!

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Farma Kolonialna Sp. Z o.o. i wspólnicy Sp. Komandytowa
Adres: ul. Puławska 326
Kod pocztowy: 02-819
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: 022 644 09 56
Telefon kom.: 0692 499 696
Kontakt z Działem Sprzedaży: 0692 499 696
E-mail:
WWW: www.farmakolonialna.pl
Mapka dojazdowa