Profil firmy

Hansa

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj

Hansa - przedsiębiorstwo z tradycjami stworzyło nową kategorię marki i podbija designerskimi armaturami oraz innowacyjnymi systemami natryskowymi i prysznicowymi najlepsze rynki międzynarodowe. Równocześnie, w tegorocznej ankiecie „Przegląd usług rynku wewnętrznego – armatury sanitarne“ przeprowadzanej wśród handlowców i instalatorów, firma Hansa została wybrana po raz 17 z rzędu bezspornym zwycięzcą – i tym samym pozostaje w dalszym ciągu „Marką rzemieślniczą nr 1“ i niezawodnym partnerem w handlu.

Armatury do łazienek i kuchni

W stosunku do armatury łazienkowej i kuchennej stawiane są oczywiście wysokie wymagania: powinna ona być wytrzymała i łatwa w utrzymaniu, trwała i ponadczasowo piękna. Niezależnie od tego, czy chodzi o mycie rąk, branie prysznica, czy prace kuchenne: armatury HANSA oraz KWC charakteryzuje wysoka funkcjonalność, jakość i stylowy design.

Także wszystkie akcesoria firmy Hansa charakteryzuje dbałość o szczegóły. Każdy pojedynczy element przyczynia się do udanego designu serii armatury i kontynuacji jej powodzenia. W zależności od gustu użytkownika elementy armatury i akcesoria wprowadzają akcenty optyczne lub łączą się harmonijnie z pomieszczeniem. W tym przypadku fantazja jest nieograniczona. Można stosować chrom, mosiądz uszlachetniony, kolory uniwersalne lub warianty dwukolorowe. Jednakże w centrum zainteresowania firmy HANSA zawsze znajduje się komfort obsługi. Jest to spowodowane tym, że ergonomiczny design i duża niezawodność ułatwiają codzienne korzystanie z armatury

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Hansa
Adres: ul. Szamotulska 67
Kod pocztowy: 62-081
Miejscowość: Baranowo
Województwo: wielkopolskie
Dane teleadresowe
Telefon: 61 650 04 40
Kontakt z Działem Sprzedaży: 61 650 04 44
Fax: 61 650 04 55
E-mail:
WWW: http://www.hansa.pl