Profil firmy

Kler

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Kler SA to producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, niekwestionowany lider na polskim rynku, od lat wyznaczający trendy. Kler oferuje nie tylko meble, ale i kompletne wyposażenie wnętrz – począwszy od mebli tapicerowanych, przez komody, witryny, kredensy, dywany, pledy, poduchy, narzuty, pościel, aż po szeroką kolekcję lamp i dekoracji ceramicznych.

Firmę założył Piotr Kler w 1973 roku, w miasteczku Dobrodzień, zwanym miastem stolarzy. Piotr Kler rozpoczął swą karierę w malutkim warsztacie – jak sam mówi – z jednym pracownikiem, ale i z głową pełną pomysłów. Rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim autentyczna pasja i zamiłowanie do doskonałości doprowadziły Piotra Klera do pozycji, którą cieszy się dzisiaj – z maleńkiego zakładu powstała firma zatrudniająca obecnie około 800 pracowników. Wszystkim im Piotr Kler stara się wpoić zasadę, która stała się jego mottem zawodowym: dbałość o każdy szczegół, zamiłowanie do perfekcji. Bowiem nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest wielkim zobowiązaniem – oto sam twórca firmy, Piotr Kler, osobiście ręczy za jakość wykonania każdego fotela, kanapy, łóżka.

Meble firmy Kler SA produkowane są na zamówienie – każdy Klient ma możliwość wpływania na ich ostateczny kształt, wymiar, kolor, rodzaj obicia. Każdy mebel Kler musi być perfekcyjny: do produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie i supernowoczesne maszyny. Ale meble Kler to także ręczna robota, niezbędna dla uzyskania efektu końcowego tak wysokiej klasy. Piotr Kler wie bowiem, że żadna maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka – a przede wszystkim serca, które ten wkłada w wykonanie mebla.

Firma Kler SA posiada w Polsce 36 własnych salonów firmowych oraz 10 placówek działających na zasadzie franchisingu. Obecna jest także na wielu rynkach zagranicznych – firmowe salony Kler znajdują się także w Brukseli, Pradze, Brnie, Hradec Kralove i Czes- kich Budziejowicach, a sieć placówek współpracujących systematycznie rozwijana jest w Chorwacji, Danii, Hiszpanii, Holandii, Łotwie, Estonii, Francji, Kanadzie, Rosji, Rumunii, na Litwie, Ukrainie i Węgrzech. Produkty firmy Kler znane są także w Stanach Zjednoczonych, Mołdawii, Kazachstanie, Izraelu i Japonii.

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Kler
Adres: Piastowska 39 b
Kod pocztowy: 46-380
Miejscowość: Dobrodzień
Województwo: opolskie
Dane teleadresowe
Telefon: (34) 35 29 100
Fax: (34) 35 29 103
E-mail:
WWW: www.kler.eu
Mapka dojazdowa