Profil firmy

Lege artis

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
21.jpg
22.jpg
23.jpg

Lege artis jest firmą wzorniczą, projektowo - produkcyjną posiadającą w stałej ofercie dwie kolekcje mebli: SUSZEK i Lege artis. Obie zostały zaprojektowane przez Jacka Wojciecha Suszka, autora wielu ciekawych wzorów dystrybuowanych na wszystkich rynkach europejskich.

Na terenie Polski obie kolekcje są dostępne w wielu galeriach i salonach meblowych. Oprócz projektów tworzących stałe kolekcje realizujemy również zamówienia nietypowe, indywidualne projekty mebli uwzględniające wzornictwo danych obiektów. Wykorzystujemy przy tym wieloletnie doświadczenie naszych projektantów w tworzeniu nowych wzorów mebli i aranżacji wnętrz.

Dbamy o to aby nasze meble posiadały odpowiednią odporność i wytrzymałość, a także wszystkie wymagane atesty, aby harmonizowały z wnętrzami, dla których zostały stworzone nie tylko formą, ale również technologią wykonania i materiałem obiciowym. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu oferując szeroką paletę skór obiciowych oraz liczne, odpowiadające aktualnym trendom kolekcje tkanin.

Jesteśmy doświadczonym i godnym zaufania partnerem zajmującym się kompleksowym wyposażeniem w meble mieszkań i obiektów użyteczności publicznej takich jak: biura, hotele, salony kosmetyczne, spa, restauracje, puby, pensjonaty.
Posiadamy w swojej ofercie meble typowo hotelowe spełniające wysokie standardy w zakresie jakości wykonania jak i ergonomii. Zawsze najważniejsze jest dla nas dobre wzornictwo, a to oznacza nie tylko piękny wzór, ale także wysoką jakość wykonania i komfort. Nasza firma dba również o solidną obsługę logistyczną, terminowość realizacji oraz ścisłą kontrolę budżetu inwestycji.

Oferujemy meble o różnej stylistyce do wnętrz stylowych oraz współczesnych.
Jeśli zależy Państwu na stworzeniu wysokiej klasy wnętrza i pozytywnego wizerunku swojego mieszkania, hotelu, salonu, restauracji, kawiarni skorzystajcie z naszej oferty.

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Lege artis
Adres: ul. Lubelska 44b
Kod pocztowy: 10-409
Miejscowość: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie
Dane teleadresowe
Telefon: 89 537 15 76
Kontakt z Działem Sprzedaży: 89 537 15 76
Fax: 89 537 15 77
E-mail:
WWW: http://www.lege-artis.com.pl
Mapka dojazdowa