Profil firmy

Paged Meble S.A.

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Obecny kształt firmy Paged Meble to wynik kilkuletnich przekształceń w Grupie Paged, które pozwoliły na stworzenie silnego, wielozakładowego przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne, wyspecjalizowane w określonych grupach asortymentowych, co pozwala na szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów.

Pomimo tak dalece sięgającej tradycji w produkcji mebli giętych, firma w każdej dziedzinie wybiega w przyszłość.

W całym procesie produkcji i sprzedaży mebli wspierają nas wysokiej klasy specjaliści, zaangażowani pracownicy, którym zawdzięczamy silną pozycję na rynkach zagranicznych oraz na rynku krajowym.

Oferta firmy sygnowana jest trzema markami obrazującymi różnorodność produktów dostosowanych do rodzaju i wymogów wnętrz, dla których są przeznaczone.

Paged Meble – oferta dla rynku mieszkaniowego i kontraktowego – wyposażenie dla hoteli, restauracji, barów oraz ich sprzedaż w kraju i za granicą. Największy wybór i kompleksowa oferta krzeseł, foteli, stołów do jadalni, a także nowoczesne meble i rozwiązania do wyposażenia salonu i sypialni.

Woodways – oferta dla wnętrz domowych, przede wszystkim jadalni i sypialni. Kolekcja Woodways to niepowtarzalny styl wykreowany przez najlepszych projektantów, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania.

Meble Jarocin – to kolekcje mebli do prestiżowych gabinetów menedżerskich, fotele i krzesła biurowe, krzesła i stoły do wnętrz gastronomicznych – restauracji, kawiarni, barów, pubów, a także meble hotelowe.

W produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości surowce. Krzesła, fotele i taborety wykonane są z drewna dębowego lub bukowego. Stoły, stoliki, meble do jadalni, salonu, sypialni oraz meble gabinetowe i hotelowe powstają z elementów drewna litego i w naturalnych okleinach.

 

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Paged Meble S.A.
Adres: ul. Cieszyńska 99
Kod pocztowy: 43-385
Miejscowość: Jasienica
Województwo: śląskie
Dane teleadresowe
Telefon: 33 49 72 400
Fax: 33 815 20 97
E-mail:
WWW: www.pagedmeble.pl