Profil firmy

Stolwit Meble

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
siedziba.gif
szkielety.jpg

MAMY PONAD ĆWIERĆ WIEKU DOŚWIADCZENIA… 
Nasze pierwsze meble zaczęliśmy tworzyć w czasie, gdy na rynku brakowało wszystkiego, a o wygodnych sypialniach, estetycznych zestawach pokojowych czy funkcjonalnych meblach biurowych można było tylko marzyć. Ponad ćwierć wieku temu przełamywaliśmy schematy w podejściu do urządzania wnętrz. Od tamtego czasu wiele się zmieniło : rynek, wzornictwo, przyzwyczajenia klientów. Jednak główna dewiza naszej firmy : FUNKCJONALNOŚĆ I STYL – pozostała niezmienna. 

Dziś łączymy w naszych wyrobach tradycję i nowoczesność. Nowoczesne technologie i urządzenia w połączeniu z wieloma latami doświadczeń pozwalają nam kreować piękne, solidne i niezawodne meble. Ich łagodna i wysmakowana stylistyka wnosi harmonie do każdego wnętrza. Produkujemy niezwykle wygodne sypialnie, oryginalne i dynamiczne zestawy młodzieżowe, nowoczesne i eleganckie meble do salonów, funkcjonalne meble biurowe.

Nasze wyroby zmieniają się tak, jak zmieniają się nasi klienci. Dostosowujemy wzornictwo do obowiązujących trendów, w naszej ofercie jest miejsce zarówno dla klasyki, jak i nowoczesnych, oryginalnych rozwiązań. W jednym i w drugim przypadku najważniejsze są dla nas doskonałe materiały, z których tworzymy doskonałe meble. Dbamy o każdy detal, sprawdzamy jakość tkanin, oklein … Dobieramy ze smakiem kolorystykę mebli do ich indywidualnego stylu. Dzięki temu możemy sprostać bardzo różnorodnym wymaganiom: urządzimy ze smakiem pokój juniora i seniora, pozwolimy wydajnie pracować i wygodnie odpoczywać. 

Wprowadzamy do wnętrz nie tylko harmonię i dobry styl – w otoczeniu naszych mebli znajdziesz spokój, poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Nasze meble można kupić w salonach meblowych na terenie całego kraju.

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Stolwit Meble
Adres: SALON FIRMOWY STOLWIT- METROPOL UL. JAGIELLOŃSKA 82
Kod pocztowy: 03-301
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: (22) 5127742
Telefon kom.: 724400800
Kontakt z Działem Sprzedaży: (22) 5127742
E-mail:
WWW: http://www.stolwit.com.pl