Profil firmy

KANDEL SP. Z O.O.

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
8f98680c809d10534934ead1208d9107.jpg

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu aktualną ofertę opraw oświetleniowych - lamp, żyrandoli i kinkietów - przeznaczonych do oświetlania mieszkań, biur, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej.

Produkujemy oprawy z drewna, metalu i metalu łączonego z drewnem oraz z mosiądzu i wikliny. Elementy drewniane wykonywane są najczęściej z najszlachetniejszego jego gatunku tj. dębu, rzadziej z sosny bejcowanej na kolor jasny lub ciemny, a następnie zabezpieczone przed wpływami atmosferycznymi po przez malowanie bezbarwnymi, nieszkodliwymi lakierami. 

Elementy metalowe pokrywamy trwałymi i estetycznymi lakierami proszkowymi, dowolnie dobranymi z palety kolorów RAL; natomiast mosiężne, mosiądzowane lub niklowane - są zabezpieczone przed wpływami atmosferycznymi poprzez malowanie bezbarwnymi lub transparentnymi lakierami proszkowymi.

Wszystkie oprawy posiadają stosowne atesty i certyfikaty CE.

Na życzenie klienta możemy wykonać dowolną oprawę oświetleniową o dowolnych kolorach i dowolnej konstrukcji. O wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów, najlepiej świadczy fakt, iż od momentu powstania hipermarketów należymy do grupy największych dostawców sprzętu oświetleniowego do tak dużych międzynarodowych sieci handlowych jak CASTORAMA, LEROY MERLIN czy OBI. 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: KANDEL SP. Z O.O.
Adres: ul. M. Ćwiklińskiej 1
Kod pocztowy: 30-663
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
Dane teleadresowe
Telefon: 12 658-83-31
Kontakt z Działem Sprzedaży: 12 658-83-31
Fax: 12 657-27-28
E-mail:
WWW: http://www.kandel.pl