Profil firmy

T-S Wrzesiński Jerzy

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
aero1.jpg
afrika1.jpg
madagaskar1.jpg
basic1.jpg

Sen stanowi 1/3 część naszego życia. Sypialnia jest miejscem wypoczynku i relaksu, w którym regenerujesz swoje siły życiowe i nabierasz energii na cały dzień, dlatego tak ważne jest to, na czym śpisz.  Nasz salon internetowy oferuje wyposażenie sypialni w meble z najwyższej półki. 

Łóżka z drewna, z takich szlachetnych gatunków jak buk, dąb, orzech, czereśnia czy jesion zawsze cieszyły się poważaniem u klientów. Gwarantowały one solidność konstrukcji, czego często brakuje wyrobom z materiałów drewnopochodnych, a piękno naturalnego drewna  podkreślało ich charakter. 

My dziś do tego dokładamy nowoczesne wzornictwo. Wyroby te projektowane przez polskich i niemieckich designerów, możemy teraz zaoferować też Państwu. Są to łóżka, stoliki w przeważającej większości zastrzeżone i dostępne w wybranych najlepszych sieciach handlowych w Niemczech oraz od teraz również w tym salonie internetowym w Polsce. 

Są to łóżka łączące w sobie zalety rozwiązań tradycyjnych, jak i absolutnie nowatorskich, produkowane w niewielkich ilościach zawsze na indywidualne zamówienie. Produkcja łóżek z drewna odbywa się w kilku bardzo dobrych zakładach mających długoletnią tradycję i doświadczenie w obróbce tego pięknego surowca - drewna. 

Nie martwcie się drodzy Klienci o sposób wysyłki, sami każde łóżko osobiście do Państwa dowieziemy i zmontujemy! Tego nawet nie ma w tradycyjnych sklepach!

Sypialnia to nie tylko łóżko dobrej jakości, to również dobrze dobrany materac. Podnosząc jakość snu wpływamy na nasze zdrowie, dobre samopoczucie.

Jeśli czujesz się niewyspany, cierpisz na ustawiczne bóle mięśni, kręgosłupa, to najwyższy czas na dokonanie radykalnych zmian w Twojej sypialni. Przyjazne dla ciała łóżko nie może być ani twarde, ani miękkie, ale musi poddawać się naciskom i przede wszystkim zapewniać ulgę.

Dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie z dokonanych zakupów dlatego służymy pomocą przy wyborze materaca i stelaża. To co w tej chwili jest zamieszczone na stronie to zaledwie mały ułamek oferty dostępnej przez nasz sklep. Szczegółowe propozycje stelaży i materacy (również cenowe) będziemy Państwu oferowali indywidualnie, przez mail, faks, telefon. Myślimy, że do końca roku uda nam się wypracować taką formę sprzedaży tych dwóch asortymentów, która będzie dla Państwa wygodna, a jednocześnie nie przerażała ilością.

W przypadku zamówień tylko stelaży i materacy nie jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować dowozu w cenie tych wyrobów. Ale będziemy starali się aby oferta była jak najbardziej atrakcyjna.

 

Do usłyszenia, do zobaczenia

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: T-S Wrzesiński Jerzy
Adres: ul. Kołłątaja 13
Kod pocztowy: 63-100
Miejscowość: Śrem
Województwo: wielkopolskie
Dane teleadresowe
Telefon: 603 865 295
Telefon kom.: 603 865 295
Kontakt z Działem Sprzedaży: 603 865 295
E-mail:
WWW: http://wrzesinscy.pl