Profil firmy

Empire - Fabryka Mebli

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
1_7.png
1_18.png
1_29.png
1_59.png

Wysokiej klasy meble tapicerowane ze skóry

Cieszymy się, że sięgnęliście Państwo po prezentację naszej firmy - Empire Producent Mebli Tapicerowanych. Firma nasza od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych ze skór naturalnych. Nasze meble tapicerowane charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, Meble, które Państwu prezentujemy są od początku do końca wykonane przez naszych specjalistów.

Wszystkie prezentowane wzory są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszamy do sklepów, a firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą Internetu. Dzięki doświadczonej kadrze w produkcji mebli tapicerowanych oraz stale modernizowanemu parkowi maszynowemu, znajdujemy się w czołówce polskich producentów mebli tapicerowanych ze skóry. Pozycja ta zobowiązuje nas do rozszerzania oferty o nowe modele mebli oraz do zdobywania nowych odbiorców w wielu krajach europy i na świecie (90% produkcji mebli stanowi export).

Używamy wyspecjalizowanych maszyn typu Waterjet do ciecia skóry, dzięki czemu potrafimy wycinać dowolny wzór z dokładności do 0, 06 mm Natomiast nasze szkielety są wycinane z wysokiej, jakości materiałów drewnianych, o dużej wytrzymałości, dodatkowe użycie Plotera CNC pozwala nam wytwarzać produkty o wysokiej, jakości, zachowując przy tym krótszy czas realizacji. Prowadzimy również usługi z zakresu rzeźbienia różnorakich płaskorzeźb i banerów.Do naszych wyrobów stosujemy wyłącznie wysokiej jakości skóry grupy Mastrotto, dzieki czemu nasze wyroby klasują sie w czołówce pod wzgledem jakosci i wykonania firm meblarskich.

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Empire - Fabryka Mebli
Adres: ul. Różana 83
Kod pocztowy: 84-230
Miejscowość: Rumia
Województwo: pomorskie
Dane teleadresowe
Telefon: 58 679 61 68
Kontakt z Działem Sprzedaży: 058 771 20 60
E-mail:
WWW: http://www.mebletapicerowane.pl