Profil firmy

AGpol

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
2.jpg
3.jpg

Jesteśmy firmą działającą od 1985 roku. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na nieustanny rozwój, dzięki czemu staliśmy się znaczącym producentem mebli wypoczynkowych i stale powiększamy naszą ofertę, projektując kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami. W naszej działalności kluczowe jest indywidualne podejście do każdego odbiorcy oraz budowanie długofalowych relacji zarówno z kontrahentami jak i naszą doświadczoną załogą.

Taka polityka firmy oraz wdrożenie założeń systemu zarządzania jakością ISO, pozwala nam utrzymać wysoką jakość naszych produktów.

Z powodzeniem działamy na rynku europejskim, a także rozwijamy sprzedaż krajową. Naszym klientom oferujemy meble tapicerowane wykonane z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Dzięki bogatej ofercie tkanin i skór oraz elastyczności produkcji z powodzeniem odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych odbiorców.

W naszej działalności nie ograniczamy się jedynie do sfery produkcyjnej angażując się w inicjatywy społeczne i sportowe promujące ekologię, i zdrowy styl życia.

Zapraszamy do współpracy

 

Nasze produkty

ukryj

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: AGpol
Adres: ul. Kiszkowska 8
Kod pocztowy: 62-200
Miejscowość: Gniezno
Województwo: wielkopolskie
Dane teleadresowe
Telefon: 061 424 16 74
Telefon kom.: 781 177 775
E-mail:
WWW: http://www.agpol.com