Profil firmy

Meble Chesterfield s.c. Maria Banach i Jacek Buliński

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
Gallery 6.jpg
iStock_000003375747XSmall.jpg

Firma MEBLE CHESTERFIELD s.c. została założona przez Marię Banach i Jacka Bulińskiego - absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Glównej Handlowej (dawniej SGPiS), "bywalców świata", wysoko ceniących wygodę i elegację nieprzemijających stylów.

Ludzi doceniających wartość klasyki jest coraz więcej i chcąc wyjść naprzeciw ich potrzebom należy stworzyć możliwość dostępu do najcenniejszych egzemplarzy z każdej dziedziny. W zakresie skórzanych mebli wypoczynkowych z całą pewnością do miejsc o najdłuższej tradycji należała Anglia – stamtąd też sprowadzamy meble znajdujące się w naszej ofercie. Wysoko wyspecjalizowani rzemieślnicy, o wielopokoleniowych tradycjach, najlepsze surowce i najwspanialsze skóry pozwalają stworzyć meble znane na całym świecie i rozpoznawalne pod pojęciem Chesterfield.

Wytworzone ręcznie Meble Chesterfield oferowane przez naszą Firmę pochodzą od renomowanych rzemieślników brytyjskich.
Przekazujemy w Państwa ręce to, co w dziedzinie skórzanych, tradycyjnych mebli jest najbardziej eleganckie i prestiżowe, a Państwa prosimy o podtrzymanie tej tradycji i zachowanie jej dla następnych pokoleń.

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Meble Chesterfield s.c. Maria Banach i Jacek Buliński
Adres: ul. Cypryjska 43
Kod pocztowy: 02-761
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: 0-22 / 722 83 11
Telefon kom.: 0-668 662 675
Fax: 0-22 / 885 80 45
E-mail:
WWW: www.meblechesterfield.pl