Profil firmy

ModernForm

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
1.jpg
3.jpg
4.jpg

Witamy w Sklepie Internetowym ModernForm!

 
Misją naszego sklepu jest dostarczanie Państwu szerokiej gamy, dobrej jakości produktów marek cenionych przez klientów w Polsce i na świecie.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo tysiące przedmiotów związanych z wyposażeniem kuchni i wystrojem wnętrza. Są to produkty wyjątkowych marek: Alessi, Goebel, Wedgwood, Peugeot, Bodum, Bugatii Italy, Zack, Robbe&Berking, Lladro, RCR i wielu innych. Piękne, funkcjonalne, nadające niebanalny charakter każdemu wnętrzu - takie produkty są w naszym sklepie.

Oferta naszego sklepu jest wciąż poszerzana o nowe produkty i marki, aby zapewnić Państwu jak największy wybór.

Atutem naszego sklepu jest największa w Polsce oferta produktów marek Alessi, Goebel i Wedgwood. Jako jedyni w Polsce oferujemy w internecie ekskluzywne figury z hiszpańskiej porcelany Lladro oraz wyjątkowe sztućce Robbe&Berking, które są używane na królewskich dworach w Europie. Jeśli jednak wśród oferowanych przez nas produktów nie znajdą Państwo swoich ulubionych przedmiotów tych marek, postaramy się sprowadzić je specjalnie dla Państwa bez dodatkowych opłat.

Mamy nadzieję, że nasz sklep spełni Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta produktowa, obsługa zamówień i funkcjonalność naszego sklepu była najwyższej jakości. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub uwagi dotyczące naszego sklepu i chcieliby Państwo się z nami nimi podzielić prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (dane w zakładce 'Kontakt').

Produkty z naszego sklepu internetowego mogą Państwo obejrzeć również w rzeczywistości w naszym sklepie Rosenthal & Alessi w Galerii Mokotów w Warszawie.

Życzymy udanych zakupów,
Biuro Obsługi Klienta
Sklep Internetowy ModernForm

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: ModernForm
Adres: Al. Wilanowska 372
Kod pocztowy: 03-665
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: 22 729 84 55
Telefon kom.: 604 595 436
Kontakt z Działem Sprzedaży: 604 595 436
E-mail:
WWW: http://www.modernform.pl