Profil firmy

F.H.U. Ekskluzywne Wnętrze

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
zolty_pokoj.jpg
lazienka03 wariant II.jpg
5.jpg

Firma Ekskluzywne Wnętrze jest pracownią projektową, zajmującą się nie tylko projektowaniem wnętrz mieszkalnych ale również salonów sprzedaży, sklepów oraz innych obiektów użyteczności społecznej, jak hotele, gabinety lekarskie i kosmetyczne czy biura. Działamy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, oraz Warszawy.

Kontakt z klientem jest utrzymywany od samego początku do końca. Oznacza to, iż towarzyszymy klientom podczas wszystkich etapów tworzenia wnętrz. Pierwszym etapem jest ustalenie potrzeb i oczekiwań klienta co do rezultatu, oraz ustalenie budżetu jakim dysponuje. Aby klient lepiej wyobraził sobie w pełni jak będą wyglądać pomieszczenia, projektant wykonuje realistyczne trójwymiarowe wizualizacje. Kiedy już propozycje realizacji są zatwierdzone przez klienta, wykonujemy również pełną dokumentację techniczną: rzuty, rysunki techniczne z uwzględnieniem mebli, instalacji elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej. Dla wymagających klientów organizowany jest również projekt wykonawczy. Pomagamy w znalezieniu materiałów wykończeniowych, mebli czy oświetlenia. Nasz nadzór przy wykonywaniu projektu i wykończeniu wnętrz daje klientowi pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, bez zakłóceń oraz zgodnie z projektem. Jeśli klient sobie życzy, możemy zaproponować własne, sprawdzone ekipy budowlane.

Cała kompleksowa obsługa została stworzona po to aby klienci byli w pełni zadowoleni z rezultatu, oraz aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających. Każdy projekt wykonany jest z pasją oraz dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z osobna.

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: F.H.U. Ekskluzywne Wnętrze
Adres: Zabrzańska 24
Kod pocztowy: 41-700
Miejscowość: Ruda Śląska
Województwo: śląskie
Dane teleadresowe
Telefon: (32) 243 50 45
Kontakt z Działem Sprzedaży: (32) 243 50 45
E-mail:
WWW: www.ekskluzywnewnetrze.pl