Profil firmy

Italux

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
3.jpg
11.jpg

Firma Italux - hurtownia oświetleniowa, zajmująca się importem oświetlenia z Włoch oraz Chin. Na rynku działamy od 1991 roku, dostarczając wysokiej jakości oświetlenie do Państwa domów, biur, sklepów oraz mieszkań. Tak długa obecność na rynku jest możliwa tylko dzięki zaufaniu naszych klientów do produktów które sprowadzamy. My zaś, korzystając z wieloletniego doświadczenia staramy się Państwu dostarczać lampy które są sprawdzone na rynkach zachodnich.

Oferowane przez nas wyroby posiadają wszystkie atesty, spełniają europejskie standardy oraz obowiązujące na całym świecie surowe normy jakości. Oświetlenie Italux znajdą Państwo w tradycyjnych sklepach z lampami, ekskluzywnych salonach oświetleniowych jak również w największych sieciach handlowych takich jak Leroy Merlin, Obi, Praktiker, Nomi.

W ofercie posiadamy oświetlenie przeznaczone do wnętrz domów, mieszkań oraz apartamentów w rożnych stylach. Przy doborze artykułów staramy się możliwie najszerzej zapełnić rynek dostarczając oświetlenie w cenach przystępnych jak i droższe i bardziej ekskluzywne lampy.

Zapraszamy do odwiedzania sklepów oferujących nasze lampy (w dziale Salony znajduje się lista adresów). Posiadamy również atrakcyjną ofertę współpracy dla architektów oraz projektantów.

 

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Italux
Adres: ul. Mrówcza 208
Kod pocztowy: 04-697
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: 022 815 69 62
Fax: 022 815 69 63
E-mail:
WWW: http://www.italux.pl