Profil firmy

House&More

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
Kolekcja_Riviera_Maison.jpg
DSC_0180.jpg

Salony House & More zostały stworzone dla ludzi interesujących się designem, aranżacją wnętrz i lifestyle'm. W jednym miejscu udało się zgromadzić produkty wyposażenia wnętrz wiodących europejskich marek m.in.: Riviera Maison, Manutti, Miloo, Clybergh, Vincent Shepard, Sempre czy Maison Pederry.

Światowej klasy design, a przy tym doskonała jakość przy zachowaniu rozsądnych cen to największe atuty salonu. W salonie na Puławskiej znajdziemy największą w Warszawie ekspozycje Riviera Maison, holenderskiej marki stylowych mebli i akcesoriów, która szturmem zdobyła wymagający rynek holenderski. Kolekcje tworzą nowoczesne i klasyczne meble  oraz dodatki dekoracyjne odpowiednie zarówno do salonu, kuchni jak i tarasu.  W sklepie dostępne są elementy dekoracyjne zgodne z najnowszymi trendami oddające np. klimat Prowansji, nadmorskiej scenerii lub też bardziej nowoczesne formy. W asortymencie salonu znajdą się także np: zastawa stołowa, akcesoria kuchenne, lampy, świeczniki, donice, wazony, narzuty czy poduszki.

W nowo otwartym salonie na Pięknej wystawiamy marki dla najbardziej wymagających klientów: Manutti, Vincent Shepard, Sempre, Apple Bee czy Eichholtz.

Marka House& More to jedna z kilkunastu marek należących do Grass Cavagna Group. Obszar mebli i akcesoriów należy do najszybciej rozwijających się segmentów w tej grupie.

Nasze produkty

ukryj

Fotele nowoczesne

ukryj

Krzesła

ukryj

Leżaki

ukryj

Leżanki

ukryj

Sofy z pokryciem z tkanin

ukryj

Stoliki

ukryj

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: House&More
Adres: ul. Puławska 579 oraz ul. Piękna 18
Kod pocztowy: 00-549
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Dane teleadresowe
Telefon: 22 375 69 75 oraz 22 543 77 55
Telefon kom.: 608 529 455
Kontakt z Działem Sprzedaży: 22 375 69 75 oraz 22 543 77 55
E-mail:
WWW: houseandmore.pl