Profil firmy

P.P.H.U GABI – JERCZYŃSCY

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
gabi_003.jpg

Fabryka Mebli P.P.H.U."Gabi - Jerczyńscy" w Piaskach istnieje od 1991r. Jest prężnie rozwijającą się spółką jawną zatrudniającą około 400 osób. Sukces na rynku polskim i zagranicznym zawdzięcza ciągłemu rozwojowi technologii i nowemu wzornictwu. Kolekcję można znaleźć w ponad 1000 salonach na terenie Polski, Czech, Niemiec, Węgier, USA, Kanady, Izraela, Francji, Słowacji, Łotwy i Estonii. Posiada własny tartak, suszarnię i transport leśny. 

 
Proces produkcyjny jest w znacznym stopniu zautomatyzowany. Większość obrabiarek posiada sterowanie numeryczne, umożliwia to osiągnięcie wysokiej jakości produkowanych mebli. Własne zaplecze produkcyjne pozwala na konkurencyjne ceny wyrobów, każdy klient znajdzie produkt zaspokajający jego wymagania i możliwości finansowe.
 
"Gabi - Jerczyńscy" produkuje przede wszystkim meble kuchenne(narożniki kuchenne, stoły, krzesła, taborety), meble pokojowe (zestawy 3-2-1, zestawy wersalkowe, kanapki dziecięce). Najważniejszą zasadą firmy jest spełnianie potrzeb klientów, z tego też względu corocznie wprowadzane są nowe modele mebli opracowane w pracowni projektowej.

Pliki

ukryj

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: P.P.H.U GABI – JERCZYŃSCY
Adres: Piaski 9A
Kod pocztowy: 63-645
Miejscowość: Łęka Opatowska
Województwo: wielkopolskie
Dane teleadresowe
Telefon: 062 78 29 800, 062 78 29 801
Fax: 062 78 29 802
E-mail:
WWW: www.gabi.com.pl