Profil firmy

Customform Sp. z o.o.

pakiet premium
Do notesu

Podstawowe informacje

ukryj
img_1134-Edit.jpg
img_1351-Edit.jpg
img_7641-Edit.jpg

Od 2007 roku firma Customform z powodzeniem zaspakaja wybredne gusta swoich Klientów. Jest to główny cel naszej działalności, przynoszący nam ogrom satysfakcji. Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną na rynku firmą. W swojej ofercie posiadamy reprodukcje dzieł najznamienitszych projektantów, a same inspiracje można zaliczyć już do kanonu designu. Przykładamy ogromną wagę do tego, by połączenie materiałów najwyższej jakości i ręczne wykonanie tworzyły efekt finalny godnie naśladujący swój pierwowzór.


Potrzeba doskonalenia naszych usług oraz bezustanny rozwój, w którym największy udział mają nasi Klienci. Zbierane od Państwa uwagi, wymiana spostrzeżeń, oraz nierzadkie dyskusje przy kawie pomagają nam dokładać wszelkich starań by nasza współpraca układała się jak najlepiej.


Nauczyliśmy się, że na równi z jakością oferowanych produktów, ważna jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego staramy się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, jak i traktować poważnie nawet najmniejsze zamówienia. Jesteśmy otwarci na współpracę, zarówno z Klientami indywidualnymi jaki i architektami, biurami projektowymi, wydawnictwami oraz agencjami reklamowymi.


Zdajemy sobie sprawę, że takiego specyficznego i ekskluzywnego produktu jaki oferujemy, nie powinno się kupować tylko na podstawie zdjęć, dlatego umożliwiamy Państwu na żywo przekonanie się o jego jakości, funkcjonalności, wygodzie i niekwestionowanym pięknie. Nasze repliki można zobaczyć w showroom'ach we Wrocławiu i w  Warszawie oraz w naszej filli w Krakowie. W niedługiej przyszłości do Państwa dyspozycji zostaną oddane nasze kolejne oddziały - w Poznaniu oraz Katowicach.

Video

ukryj

Pliki

ukryj
Aranżacja (534,68 KB)

Kontakt

ukryj
Siedziba firmy
Nazwa firmy: Customform Sp. z o.o.
Adres: Ul. Braniborska 58-68
Kod pocztowy: 53-680
Miejscowość: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Dane teleadresowe
Telefon: 71 359 31 08
Telefon kom.: 603-865-281
Kontakt z Działem Sprzedaży: 71 359 31 08; 22 389 71 97
Fax: 71 359 31 08
E-mail:
WWW: www.customform.pl
Portale: