Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

Adrienne Chinn

Adrienne Chinn - projektantka wnętrz z Londynu.

Grzegorz Cholewiak

Dot Studio jest multidyscyplinarną pracownią projektową  skupiającą swoją uwagę na sztuce użytkowej, o profilu wzornictwo, komunikacja wizualna.   Studio realizuje kompleksowe projekty form przemysłowych o wysokich wymaganiach funkcjonalnych i estetycznych .  Dot Studio wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę przy projektowaniu wzorniczym,  znajdując balans pomiędzy ludzką potrzebą, otaczającą kulturą i dostępną technologią. Znajduje wartości, kreuje możliwość komunikacji pomiędzy partnerami- klientem i projektantem. Wzory Dot Studio były kilkukrotnie nagradzane w konkursach a także wystawiane na targach i wystawach  w Europie. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę prowadzonych projektów wzorniczych, opracowuje komunikację wizualną na ich potrzeby.

ArtCore Design

ArtCore Design to profesjonalne projektowanie wnętrz. Od wielu lat projektujemy wnętrza mieszkalne i użytkowe. Z pasją tworzymy dopracowane, komfortowe przestrzenie. Duży nacisk kładziemy na poznanie oczekiwań inwestora i stworzenie projektu wnętrza, które bedzie odpowiadać indywidualnym wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym. Bogate doświadczenie i wiedzę techniczną łączymy z najnowszymi trendami designerskimi.

Conceptgroup

Studio architektury i projektowania wnętrz - Conceptgroup - tworzymy wnętrza dla osób prywatnyh jak i wnętrza publiczne. Żadne wyzwania nie sa nam obce. W każdym projekcie dążymy do tego aby odzwierciedlał on potrzeby i gusta właściciela oraz osób z niego korzystających. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz. Projektujemy wnętrza na terenie całej Polski. Na terenie województwa śląskiego istnieje możliwość niezobowiązującego spotkania w miejscu projektu/zamieszkania klienta.

 

Creative Connection

Creative Connection - www.creativeconnection.fr


INTERIORS ---------------------------
Creative connection jest pracownią architektury wnętrz i design’u przestrzennego,
stworzoną przez pare francuskojęzycznych projektantów o różnorodnym wjeloletnim doświadczeniu.
Creative connection specjalizuje się w koncepcjach wnętrz o wysokim standardzie,
mając w swoim twórczym dorobku już wiele prestiżowych opracowań i realizacji.
Projekty opracowywane są częściowo lub kompleksowo z dbałaścią o wysoką jakość detalu,
z naciskiem na kreatywność proponowanych rozwiązań, odwagę i pragmatyzm - Reasonable Dream.

Każdy projekt składa się z indywidualnych obszarów problematyki, naszym zadaniem jest
wyznaczyć ich zasięg, hierarchię ważności dla otrzymania optymalnego efektu funkcjonalnego i estetycznego.
Angażujemy się w proces strategiczny związany z miejscem, zgłębiamy zagadnienia na wielu
płaszczyznach społecznych i stylistycznych, od położenia, intęsywności naświetlenia, po dobór szkła czy zastaw.
Tę kompleksową, dalekowzroczną, kreatywną analize, nazywamy Global Concept.
By zagwatantować spójność i jedność dystyngowanego projektu niezbędna jest harmonijna współpraca
wszystkich zaangażowanych stron z szacunkiem dla powierzonych misji.

DESIGN ---------------------------
Creative Connection jest również niewielką wytwórnią przedmiotow rzadkich.
Ta osobliwość pozwala nam wytwarzać wzory w ekskluzywnych
małych seriach w opozycji do demagogi produkcji przemysłowej.
Są to do dzis i będą zawsze kreacjie oryginalne znajdujące swoje miejsce w reprezentatywnych wysmakowanych wnetrzach, a bedąc tworzone przez pasjonatów dla miłosników piekna i estetyki, nigdy nie stracą swej atmosfery wyjatkowości.
Tworzymy odmienna estetyke na specjalne okoliczności i wyzwania by przestrzenie w których sie znajdą, były codzienną przyjemnością, sprawiając magiczną niespodziankę tym wszystkim którzy w nich przebywają.

Należymy do ludzi którzy wierzą w forme w harmonijny porządek i tam gdzie możemy powinniśmy nadawać rzeczom sesowny kształt i wierzymy, że piekno zbawia Swiat ....

CandelluxLighting Sp. z o.o

Firma CandelluxLighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Firmę naszą cechuje szeroki wachlarz asortymentu, jego różnorodność, atrakcyjność wzornictwa, duża dynamika we wprowadzaniu nowości na rynek. Młody dynamiczny, kreatywny i otwarty na współpracę zespół stwarza optymalne rozwiązania dla naszych klientów i dba o ich pełną satysfakcję i zadowolenie. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi swoich odbiorców, posiadamy duże profesjonalne zaplecze logistyczno-transportowe i magazynowe pozwalające na sprawną realizację zamówień naszych klientów.


Do dyspozycji kontrahentów firmy przygotowaliśmy salę ekspozycyjną, na której można zapoznać się z artykułami oferowanymi na rynek, a także obejrzeć nowości wprowadzane do sprzedaży. Jest to doskonała forma zapoznania się z ofertą CandelluxLighting Sp. z o.o. Dodatkowo wydawane co roku profesjonalnie katalogi w doskonały sposób pomagają zaznajomić się z produktami i ułatwiają pracę dystrybutorom i sprzedawcom.

Obecnie marką CandelluxLighting Sp. z o.o. firmowanych jest ponad 1000 wzorów. W ofercie znajdują się:

- oprawy oświetleniowe wiszące wielopłomienne do mieszkań
- oprawy oświetleniowe kuchenne jednopłomienne
- plafoniery
- spoty
- lampy podłogowe
- lampki biurkowe
- oprawy zewnętrzne hermetyczne
- czujniki ruchu
- oprawy świetlówkowe
- oprawy ogrodowe
- halogenowe źródła światła
- zasilacze i transformatory

 

CIFIAL Polska sp. z o.o.

W 1904 roku nasi przodkowie otworzyli w Riomeão mały zakład produkujący okucia. Firma CIF Sp. z o.o.– Centro Industrial de Ferragens – wytwarzała okucia i zamki ręcznie.

Stopniowo manufakturę zastąpił zakład zautomatyzowany; tradycyjne odlewy zostały zastąpione procesami niskociśnieniowymi, a polerowanie ręczne – polerowaniem zautomatyzowanym. Ewolucja przebiegła również na etapie pokrycia powierzchni produktów – od nieskomplikowanych procesów chemicznych do nowoczesnej galwanostegii i technologii PVD, z użyciem tytanu i cyrkonu.

Równocześnie z rozwojem produkcji przebiegał rozwój strategii handlowej. Zaczynaliśmy od rynku portugalskiego, stopniowo rozszerzając działalność na kraje będące byłymi portugalskimi koloniami i Afrykę Północną. Później przyszła kolej na Japonię, Stany Zjednoczone, Australię, Wielka Brytanię i inne kraje.

Nasza oferta została poszerzona o systemy kontroli dostępu, baterie, akcesoria łazienkowe i ceramikę sanitarną, wytwarzane w ośmiu zakładach produkcyjnych.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, którego jakość ciągle podnosimy.

Customform Sp. z o.o.

Od 2007 roku firma Customform z powodzeniem zaspakaja wybredne gusta swoich Klientów. Jest to główny cel naszej działalności, przynoszący nam ogrom satysfakcji. Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną na rynku firmą. W swojej ofercie posiadamy reprodukcje dzieł najznamienitszych projektantów, a same inspiracje można zaliczyć już do kanonu designu. Przykładamy ogromną wagę do tego, by połączenie materiałów najwyższej jakości i ręczne wykonanie tworzyły efekt finalny godnie naśladujący swój pierwowzór.


Potrzeba doskonalenia naszych usług oraz bezustanny rozwój, w którym największy udział mają nasi Klienci. Zbierane od Państwa uwagi, wymiana spostrzeżeń, oraz nierzadkie dyskusje przy kawie pomagają nam dokładać wszelkich starań by nasza współpraca układała się jak najlepiej.


Nauczyliśmy się, że na równi z jakością oferowanych produktów, ważna jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego staramy się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, jak i traktować poważnie nawet najmniejsze zamówienia. Jesteśmy otwarci na współpracę, zarówno z Klientami indywidualnymi jaki i architektami, biurami projektowymi, wydawnictwami oraz agencjami reklamowymi.


Zdajemy sobie sprawę, że takiego specyficznego i ekskluzywnego produktu jaki oferujemy, nie powinno się kupować tylko na podstawie zdjęć, dlatego umożliwiamy Państwu na żywo przekonanie się o jego jakości, funkcjonalności, wygodzie i niekwestionowanym pięknie. Nasze repliki można zobaczyć w showroom'ach we Wrocławiu i w  Warszawie oraz w naszej filli w Krakowie. W niedługiej przyszłości do Państwa dyspozycji zostaną oddane nasze kolejne oddziały - w Poznaniu oraz Katowicach.

Ilość wyników: 10
Strona: 1 z 1