Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

ENDE Marcin Lewandowicz

Oferta:

 • Projektowanie architektoniczne obiektów kubaturowych oraz wnętrz.
 • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych.
 • Koordynacja międzybranżowa.
 • Doradztwo techniczne w zakresie budowlanym, funkcjonalnym, formalno-prawnym oraz estetycznym.
 • Nadzory autorskie bad realizacją zaprojektowanych obiektów.
 • Planowanie finansowe inwestycji, kosztorysowanie obiektów.
 • Doradztwo i dobór materiałowo – kolorystyczny elementów wykończenia elewacji oraz wnętrza.
 • Doradztwo w zakresie biernej ochrony cieplnej budynku oraz wykonywanie obliczeń termicznych i ekspertyz.
 • Projektowanie obiektów małej architektury, mebli, designu oraz elementów identyfikacji graficznej.
 • Wizualizacje przestrzenne architektury i wnętrz.
 • Realizacja kompleksowa inwestycji w zakresie budownictwa mieszkalnego oraz wnętrz.

 

ewem Aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka

O MNIE


Od ładnych kilku lat prowadzę autorską
pracownię projektową EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka,
która dzisiaj dzięki pracowitości, doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu
do pracy jest rozpoznawalną marką.
Ukończyłam Style Desing College Mediolan.
Projektuję różnorodne wnętrza dla bardzo różnych ludzi.
Staram się aby zleceniodawca w przedstawionych mu projektach odnalazł coś
co go poruszy, aby z moją pomocą mógł wyrazić swoje wyobrażenia w przestrzeni.


Edyta Wełnicka /EWEM

 

 

EDAR Meble Drewniane

Oferta firmy EDAR obejmuje szeroki wybór krzeseł, stołów oraz mebli do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych, jak również do restauracji i hoteli. Posiadamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości mebli – firma EDAR została założona w 1992 roku.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stale poszerzamy nasz asortyment. Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dzięki zaangażowaniu dobrze wykwalifikowanych pracowników firmy, dostarczamy terminowo produkty wysokiej jakości oraz utrzymujemy najwyższe standardy obsługi Klientów. Trudne zadania stanowią naszą motywację do bycia coraz lepszymi w dziedzinie produkcji mebli pięknych i wytrzymałych.

To wszystko sprawia, że nasi Klienci otrzymują bogatą ofertę mebli, spełniających najbardziej wymagające gusta. Walory firmy EDAR znane są zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania zapytań. Jest to możliwe na kilka sposobów:

 • telefonicznie
 • mailowo
 • lub osobiście

Informujemy również o możliwości realizacji zamówień indywidualnych.

W razie pytań służymy pomocą!

Elita

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę mebli włoskich. Znaleźć można u nas meble pochodzące od najbardziej renomowanych włoskich producentów. Swoim wzornictwem i bogactwem form pozwalają spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą mebli wykonanych z litego drewna jak i z ofertą mebli tapicerowanych. Bogactwo wzorów i projektów sprawi iż wnętrza wielu domów nabiorą nowego blasku i niepowtarzalnej atmosfery.

Ekskluzywny salon mebli włoskich ELITA zaprasza!

Empire - Fabryka Mebli

Wysokiej klasy meble tapicerowane ze skóry

Cieszymy się, że sięgnęliście Państwo po prezentację naszej firmy - Empire Producent Mebli Tapicerowanych. Firma nasza od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych ze skór naturalnych. Nasze meble tapicerowane charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, Meble, które Państwu prezentujemy są od początku do końca wykonane przez naszych specjalistów.

Wszystkie prezentowane wzory są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszamy do sklepów, a firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą Internetu. Dzięki doświadczonej kadrze w produkcji mebli tapicerowanych oraz stale modernizowanemu parkowi maszynowemu, znajdujemy się w czołówce polskich producentów mebli tapicerowanych ze skóry. Pozycja ta zobowiązuje nas do rozszerzania oferty o nowe modele mebli oraz do zdobywania nowych odbiorców w wielu krajach europy i na świecie (90% produkcji mebli stanowi export).

Używamy wyspecjalizowanych maszyn typu Waterjet do ciecia skóry, dzięki czemu potrafimy wycinać dowolny wzór z dokładności do 0, 06 mm Natomiast nasze szkielety są wycinane z wysokiej, jakości materiałów drewnianych, o dużej wytrzymałości, dodatkowe użycie Plotera CNC pozwala nam wytwarzać produkty o wysokiej, jakości, zachowując przy tym krótszy czas realizacji. Prowadzimy również usługi z zakresu rzeźbienia różnorakich płaskorzeźb i banerów.Do naszych wyrobów stosujemy wyłącznie wysokiej jakości skóry grupy Mastrotto, dzieki czemu nasze wyroby klasują sie w czołówce pod wzgledem jakosci i wykonania firm meblarskich.

 

EMPIR EXCLUSIVE Salon Meblowy

Potrzeby Klientów, sugestie Projektantów zawsze były inspiracją dla dalszych działań.

Stworzyliśmy ofertę, która wyznacza nową jakość w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Niepowtarzalne formy dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Aby je obejrzeć i kupić nie musisz już wyjeżdżać za granicę. Największy w Polsce salon z najbardziej ekskluzywnymi meblami, najznakomitszych światowych marek.

Serdecznie zapraszamy!

Epbsoft

Programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnetrz. CAD Decor, CAD Kuchnie, CAD Decor PRO. Sprzedaż, szkolenia w Warszawie.

ETAP Sp. z o. o.

Etap Sp. z o.o  to młoda i prężnie rozwijająca się firma,  w której powstają meble tapicerowane Etap Sofa. Doświadczenia produkcyjne i handlowe firmy są bardzo bogate, gdyż wywodzą się z Bydgoskich Fabryk Mebli.  Firma ta nieprzerwanie przez kilkanaście lat dostarczała meble tapicerowane na rynki całej Europy, a na rynku istnieje już 125 lat.  Spółka BFM-Etap powstała w roku 2003, natomiast w marcu 2010 roku połączyła się ze spółką TG Gniewkowo i funkcjonuje jako nowa spółka Etap. Firma kontynuuje najlepsze tradycje bydgoskich mebli skórzanych. Jesteśmy firmą nowoczesną, dynamiczną, nie boimy się wyzwań. Staramy się coraz lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów jak również być wiarygodnym producentem i partnerem handlowym. 

 

Ilość wyników: 10
Strona: 1 z 1