Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

ENDE Marcin Lewandowicz

Oferta:

 • Projektowanie architektoniczne obiektów kubaturowych oraz wnętrz.
 • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych.
 • Koordynacja międzybranżowa.
 • Doradztwo techniczne w zakresie budowlanym, funkcjonalnym, formalno-prawnym oraz estetycznym.
 • Nadzory autorskie bad realizacją zaprojektowanych obiektów.
 • Planowanie finansowe inwestycji, kosztorysowanie obiektów.
 • Doradztwo i dobór materiałowo – kolorystyczny elementów wykończenia elewacji oraz wnętrza.
 • Doradztwo w zakresie biernej ochrony cieplnej budynku oraz wykonywanie obliczeń termicznych i ekspertyz.
 • Projektowanie obiektów małej architektury, mebli, designu oraz elementów identyfikacji graficznej.
 • Wizualizacje przestrzenne architektury i wnętrz.
 • Realizacja kompleksowa inwestycji w zakresie budownictwa mieszkalnego oraz wnętrz.

 

ewem Aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka

O MNIE


Od ładnych kilku lat prowadzę autorską
pracownię projektową EWEM aranżacja wnętrz Edyta Wełnicka,
która dzisiaj dzięki pracowitości, doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu
do pracy jest rozpoznawalną marką.
Ukończyłam Style Desing College Mediolan.
Projektuję różnorodne wnętrza dla bardzo różnych ludzi.
Staram się aby zleceniodawca w przedstawionych mu projektach odnalazł coś
co go poruszy, aby z moją pomocą mógł wyrazić swoje wyobrażenia w przestrzeni.


Edyta Wełnicka /EWEM

 

 

EDAR Meble Drewniane

Oferta firmy EDAR obejmuje szeroki wybór krzeseł, stołów oraz mebli do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych, jak również do restauracji i hoteli. Posiadamy niemal dwudziestoletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości mebli – firma EDAR została założona w 1992 roku.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stale poszerzamy nasz asortyment. Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dzięki zaangażowaniu dobrze wykwalifikowanych pracowników firmy, dostarczamy terminowo produkty wysokiej jakości oraz utrzymujemy najwyższe standardy obsługi Klientów. Trudne zadania stanowią naszą motywację do bycia coraz lepszymi w dziedzinie produkcji mebli pięknych i wytrzymałych.

To wszystko sprawia, że nasi Klienci otrzymują bogatą ofertę mebli, spełniających najbardziej wymagające gusta. Walory firmy EDAR znane są zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania zapytań. Jest to możliwe na kilka sposobów:

 • telefonicznie
 • mailowo
 • lub osobiście

Informujemy również o możliwości realizacji zamówień indywidualnych.

W razie pytań służymy pomocą!

Elita

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę mebli włoskich. Znaleźć można u nas meble pochodzące od najbardziej renomowanych włoskich producentów. Swoim wzornictwem i bogactwem form pozwalają spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą mebli wykonanych z litego drewna jak i z ofertą mebli tapicerowanych. Bogactwo wzorów i projektów sprawi iż wnętrza wielu domów nabiorą nowego blasku i niepowtarzalnej atmosfery.

Ekskluzywny salon mebli włoskich ELITA zaprasza!

Empire - Fabryka Mebli

Wysokiej klasy meble tapicerowane ze skóry

Cieszymy się, że sięgnęliście Państwo po prezentację naszej firmy - Empire Producent Mebli Tapicerowanych. Firma nasza od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych ze skór naturalnych. Nasze meble tapicerowane charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, Meble, które Państwu prezentujemy są od początku do końca wykonane przez naszych specjalistów.

Wszystkie prezentowane wzory są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszamy do sklepów, a firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą Internetu. Dzięki doświadczonej kadrze w produkcji mebli tapicerowanych oraz stale modernizowanemu parkowi maszynowemu, znajdujemy się w czołówce polskich producentów mebli tapicerowanych ze skóry. Pozycja ta zobowiązuje nas do rozszerzania oferty o nowe modele mebli oraz do zdobywania nowych odbiorców w wielu krajach europy i na świecie (90% produkcji mebli stanowi export).

Używamy wyspecjalizowanych maszyn typu Waterjet do ciecia skóry, dzięki czemu potrafimy wycinać dowolny wzór z dokładności do 0, 06 mm Natomiast nasze szkielety są wycinane z wysokiej, jakości materiałów drewnianych, o dużej wytrzymałości, dodatkowe użycie Plotera CNC pozwala nam wytwarzać produkty o wysokiej, jakości, zachowując przy tym krótszy czas realizacji. Prowadzimy również usługi z zakresu rzeźbienia różnorakich płaskorzeźb i banerów.Do naszych wyrobów stosujemy wyłącznie wysokiej jakości skóry grupy Mastrotto, dzieki czemu nasze wyroby klasują sie w czołówce pod wzgledem jakosci i wykonania firm meblarskich.

 

EMPIR EXCLUSIVE Salon Meblowy

Potrzeby Klientów, sugestie Projektantów zawsze były inspiracją dla dalszych działań.

Stworzyliśmy ofertę, która wyznacza nową jakość w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Niepowtarzalne formy dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Aby je obejrzeć i kupić nie musisz już wyjeżdżać za granicę. Największy w Polsce salon z najbardziej ekskluzywnymi meblami, najznakomitszych światowych marek.

Serdecznie zapraszamy!

Epbsoft

Programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnetrz. CAD Decor, CAD Kuchnie, CAD Decor PRO. Sprzedaż, szkolenia w Warszawie.

Ilość wyników: 11
Strona: 1 z 2