Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

Sławomir Jagliński

NOWOCZESNE WZORNICTWO ... PROSTA FORMA ... ERGONOMIA

Zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz mebli.

Moje projekty są bardzo indywidualnym podejściem do potrzeb moich Klientów, powstają w ścisłej z nimi współpracy.Staram się realizować i poznawać  potrzeby , oczekiwania i gusta moich Klientów. Dzięki temu poznaję ich preferencje i wymagania tworząc dla nich indywidualny projekt mebla / zabudowy  " dokładnie szyty na miarę ". Szukam rozwiązań , dzięki którym moje realizacje będą zachwycały formą , kształtem , kolorem bedą niebanalne i niezwykłe . Uwielbiam przesadna dbałość o szczegóły , jestem fanem minimalizmu , prostej formy  lecz w zgodzie z zasadami ergonomii. Największą satysfakcję przynosi mi zadowolenie Klienta.

Oferuję usługi-projekty z zakresu :

  • meble kuchenne
  • meble łazienkowe
  • szafy wnękowei garderoby
  • drzwi wewnętrzne , drzwi suwane i podwieszane
  • zabudowy systemów do kina domowego
  • nietypowe aranżacje
  • indywidualne projekty
  • pełny nadzór autorski , współpraca z wykonawcami i producentami mebli  

 

Realizacje i współpraca : Development SKANSKA, EKO eksport, Clear Channel , ING Real Estate oraz wielu klientów indywidualnych.

Referencje dostępne na życzenie. Dla zainteresowanych moja pracą istnieje mozliwośc przedstawienia projektów " na żywo " we wnętrzach moich zrealizowanych klientów.

 

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY


pracoffnia s.c.

wnętrza . architektura . design . projekty . realizacja .

JnK-studio

Dlaczego JnK-studio ? W JnK-Studio zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz, stoisk targowych i ogrodów, jak również projektowaniem serwisów internetowych. Nasze działy są obsługiwane przez osoby z wykształceniem kierunkowym oraz posiadające wieloletnie doświadczenie w branży. Wkładamy wiele trudu, by nasze projekty były odpowiedzią na indywidualne potrzeby inwestora. Projektując wnętrza czy tworząc wizualizację internetową firmy, dbamy nie tylko o dobry design wnętrz i wirtualnych prezentacji ale przede wszystkim stawiamy na funkcjonalność i praktyczność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.

 

    JnK-Studio współpracuje z niezawodną i solidną ekipą budowlaną oraz branżowymi sklepami, monituje rynek, aby projekty obok odpowiedzi na potrzeby klienta uwzględniały także nowości. Czy warto skorzystać z naszych usług? Zapraszam na stronę firmy JNK-Studio, gdzie w dziale „referencje” mogą Państwo poznać opinie na temat naszych usług, a w zakładce „portfolio” zapoznać się z przykładowymi realizacjami.

JAFRA

Firma JAFRA od 60 lat produkuje meble stylowe, nadające się do wyposażenia wnętrz różnego rodzaju (mieszkań , biur , sal konferencyjnych, restauracji, hoteli itp.). Odbiorcami naszych wyrobów są sklepy rozmieszczone na terenie całej Polski oraz odbiorcy zagraniczni (m.in. z Niemiec, Holandii, Szwecji). Meble produkowane przez nas wykonane są przeważnie z drewna litego, w dużej mierze ręcznie, według starych technologii.

Nasz doświadczenie jakie zdobyliśmy w trakcie działalności na rynku polskim i europejskim jest gwarancją solidnego, ekologicznego produktu o najwyższej jakości. Od października 2008 Jafra posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom produktu o najwyższym standardzie, z profesjonalną obsługą.

Nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji i zawsze służą fachowym doradztwem.

Jaker

Nasza firma działa na polskim rynku już od prawie 10 lat. Jest zlokalizowana w Krzemienicy, 10 km od Rzeszowa w południowo - wschodniej części Polski. Linia produkcyjna obejmuje technologicznie wysokiej klasy ciąg produkcyjny, stworzony do obróbki z najwyższej jakości drewna bukowego i dębowego.

Obecnie oferujemy szeroki wybór krzeseł i stołów, jednakże dominującą gałęzią naszej działalności jest produkcja krzeseł. Posiadamy szeroką gamę kolorów wybawień drewna podobnych do wybawień stosowanych przez wiele firm meblowych, co umożliwia swobodne zestawianie mebli różnych producentów.

Istnieje również możliwość barwienia mebli według próbek dostarczonych przez Klienta. Oferowane przez nas tkaniny obiciowe: żakardy, szenile i skóropodobne pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Na życzenie Klienta możemy wykonać obicia krzeseł z tkanin powierzonych.

 

Ilość wyników: 5
Strona: 1 z 1