Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

Kameleon

geneza, czyli dlaczego?

Nauka na Wydziale Architektury Wnętrz pozwoliły mi na rozwinięcie mojej pasji, a jednocześnie dały podstawę do dalszej kariery zawodowej. Praca projektowa to dla mnie satysfakcja, którą chciałabym się podzielić, dlatego też powstała firma KAMELEON.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiam satysfakcję klientów łącząc ich wymagania z moimi pomysłami projektowymi. Z natury jestem minimalistką, tworzę i kreuję przestrzeń nie tylko formą, ale i teksturą oraz kolorem.

Jestem entuzjastką rozwiązań charakteryzujących się funkcjonalnością oraz ponadczasową stylistyką. Łączę zdobytą wiedzę o projektowaniu wnętrz z własną pomysłowością i wrażliwością na otaczające piękno. Jestem szczegółowa i dokładna w tworzeniu projektu każdego wnętrza i projektowaniu obiektów, które się w nim znajdują. Śledzę trendy wnętrzarskie, jednak nie jestem w nie zapatrzona. Jednocześnie podziwiam dorobek światowej architektury. W pełni angażuję się w każde podjęte zadanie projektowe.

Alicja Olech

OFERTA: 

DZIAŁAMY W WIELU REGJONACH POLSKI!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.kameleon-projektowanie.com/oferta

 

KAMIŃSKA DOROTA PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferuję Państwu projektowanie wnętrz mieszkalnych, biurowych, publicznych i komercyjnych. Realizacja projektów na terenie Wielkopolski, a na specjalne życzenie również w innych miastach.

Twój Kwadrat

Kreatywna Pracownia Projektowa Twój Kwadrat to kompleksowe projektowanie wnętrz, mieszkań, domów oraz obiektów usługowych i użyteczności publicznej. Od aranżacji po projekt wykonawczy i nadzór. Autorskie projekty i pełna swoboda personalizacji mebli. Sprawdzeni podwykonawcy.

Orange Studio

Specjalizujemy się głównie w projektowaniu wnętrz i architektury mieszkaniowej.
Nasi Klienci cenią w szczególności terminowość i rzetelną dokumentację projektową.
Działamy na terenie woj. małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Biuro firmy mieści się w Krakowie.

Współpracujemy z wykonawcami, stolarzami, studiami meblowymi, specjalistycznymi sklepami wyposażenia wnętrz.

Staramy się uczestniczyć w wielu ważnych wydarzeniach i szkoleniach swiata designu, by ciągle pogłębiać swoją wiedzę i odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagajacych Klientów.

Oferujemy projektowanie wnętrz:

- mieszkań i domów, (również pojedyncze pomieszczenia np. kuchnia, łazienka, sypialnia)

- metamorfozy wnętrz,

- kawiarni, pubów, restauracji, klubów,

- hoteli,

- gabinetów lekarskich,

- salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA,

- biur,

- sklepów i salonów sprzedaży,

- przedszkoli, żłobków, szkół

- i inne

Zapraszamy!

 


noomo studio architektury

  • NOOMO.pl to studio architektury łączące w sobie kreatywne podejście do architektury, niezwykły talent w dziedzinie projektowania i doświadczenie biznesowe.

 

  • NOOMO.pl stworzone zostało przez dwie architektki: Annę Kołtyś Dąbrowską i Agatę Bereziuk, absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

 

 

  • NOOMO.pl specjalizuje się w tworzeniu obiektów architektonicznych oraz projektowaniu wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej.

 

  • NOOMO.pl zapewnia najwyższą jakość obsługi - satysfakcja i zadowolenie klienta są naszym priorytetem.

 

  • NOOMO.pl dba o to, żeby każdy klient dostał więcej niż oczekuje. Dokładamy wszelkich starań aby każdy projekt był unikalny.

MK Design

Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Prowadzę w Lubinie pracownię projektową MK Design - www.mkdesign.com.pl

 

ArtpinArtpin -Biuro projektowania wnętrz

Jesteśmy grupą, którą tworzą niezależni projektanci, designerzy oraz artyści rzemieślnicy.Projektujemy wnętrza indywidualne- wnętrza mieszkalne : domy, apartamenty, lofty oraz wnętrza użyteczności publicznej: wnętrza restauracji, wnętrza kawiarni,wnętrza hoteli. Projektujemy wnętrza z pasją, indywidualnie, nowoczesne i ponadczasowe. Tworzymy architekturę wnętrz dostosowaną do charakteru i osobowości naszego klienta...Zapraszamy do współpracy!

 Można nas znaleźć:

www.artpin.net

www.artpin-projektowaniewnetrz.blogspot.com

Zapraszamy do odwiedzenia nas:

Kartell, ul.Marcinkowskiego 21, Poznań

Etc Swarzędz

 

 

Uznane studio projektowania i architektury wnętrz.

Uznane studio projektowania i architektury wnętrz.

KP Produkcja Archi-Tektury

KP Produkcja Archi-Tektury


“KP Produkcja Archi-Tektury” Konrad Brynda, Paulina Dyłka, architekci wnętrz, projektanci mebli oraz form przemysłowych. Razem tworzą biuro projektowe o nazwie KP Produkcja Archi-Tektury.

„Gdy byliśmy dziećmi dużo rysowaliśmy”.
Konrad: “Projektowałem m.in. zestawy dźwiękowe, do których stelaże z drewna wykonałem później samodzielnie. Od zawsze majsterkowanie było jedną z moich pasji, przy czym proces twórczy sprawiał mi największą satysfakcję. Dlatego w zespole zajmuję się głównie projektami mebli oraz wzorów przemysłowych.”

Paulina: “Ja dużo rysowałam i malowałam, przede wszystkim architekturę, również zajmowałam się tworzeniem scenografii w szkolnym teatrze. Z czasem pasja do rysunku i scenografii przerodziła się w projektowanie wnętrz i wykonywanie wizualizacji 3d”.

Specjalizujemy się w:

- Projektowaniu stoisk wystawienniczych
- Projektowaniu wnętrz komercyjnych
- Projektowaniu wzorów przemysłowych.

Prowadzimy również e-sklep, z autorskimi meblami i akcesoriami. Wiecej informacji na http://kparchitektura.wordpress.com/

KATARZYNA REMBARZ - PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA

 

Wykonuję projekty w zakresie architektury, wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz projekty mebli.

Prowadzę nadzór autorski nad pracami podczas realizacji.

Ilość wyników: 28
Strona: 1 z 3