Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

MK Design

Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Prowadzę w Lubinie pracownię projektową MK Design - www.mkdesign.com.pl

 

Conceptgroup

Studio architektury i projektowania wnętrz - Conceptgroup - tworzymy wnętrza dla osób prywatnyh jak i wnętrza publiczne. Żadne wyzwania nie sa nam obce. W każdym projekcie dążymy do tego aby odzwierciedlał on potrzeby i gusta właściciela oraz osób z niego korzystających. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz. Projektujemy wnętrza na terenie całej Polski. Na terenie województwa śląskiego istnieje możliwość niezobowiązującego spotkania w miejscu projektu/zamieszkania klienta.

 

MYSPROJEKT

Dzień dobry.

Zajmuje się projektowaniem wnętrz,chciałbym zachęcić Panstwa do współpracy.

MYSPROJEKT

ZAJMUJE SIE PROJEKTOWANIEM WNETRZ,POPRZEZ SWOJE PRACE CHCIAŁBYM ZACHĘCIĆ pAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY....ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA STRONY...

Modify projektowanie wnętrz

Projekty wnętrz mieszkań Warszawa stanowią największy zakres naszej działalności.

Są to bardzo różne przestrzenie, od maleńkich kawalerek po przestronne apartamenty.

Często już na etapie zakupu mieszkania wspieramy klientów swoją wiedzą i pomysłami na zagospodarowanie. Wprowadzamy też zmiany lokatorskie w trakcie budowy.

Aranżując wnętrza dla naszych klientów staramy się nie ograniczać stylowo i dbać o spójność koncepcji. 

Tworzymy przemyślane projekty

  • wnętrz domów,
  • mieszkań i firm,

maksymalnie dostosowane do potrzeb i gustów naszych klientów. Proponujemy atrakcyjne, a przy tym funkcjonalne rozwiązania. W naszych aranżacjach stosujemy zarówno nowoczesne jak i klasyczne formy przy użyciu odpowiednio dobranych materiałów. Projekty przygotowujemy kompleksowo od koncepcji po nadzór autorski podczas realizacji.

Jesteśmy również wsparciem podczas zakupów i wskazujemy sprawdzonych wykonawców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.modify.net.pl/o-nas-projektant-wnetrz-warszawa.html

Magedi Pracownia Lamp Artystycznych

Pracownia lamp artystycznych Magedi istnieje od ponad 30 lat. Powstają tu zarówno repliki lamp Tiffany'ego jak i autorskie projekty inspirowane Secesją i Art Deco. Są to zarówno żyrandole, jak i lampy podłogowe, stołowe, biurkowe oraz kinkiety. Firma wykonuje także oświetlenie wg projektu klienta. Każda lampa jest wykonywana ręcznie według tradycyjnej techniki witrażowniczej. Każdy element lampy jest indywidualnei rozrysowany, ręcznie wycięty, obrobiony i pasowany.Poszczególne elementy są następnie ręcznie lutowane. 

Lampy z pracowni Magedi cieszą się międzynarodową sławą oraz powodzeniem u nabywców. Były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane. 

Wszystkie lampy wykonane są z najwyższej jakości ręcznie wytapianego szkła, sprowadzanego z renomowanych światowych fabryk. Każdy model lampy może zostać wykonany z dowolnego koloru szkła według Państwa zamówienia.

Firma Magedi zaprasza do swojej pracowni przy ul. Targowej 18 pawilon 11, gdzie możecie Państwo zobaczyć kilkaset modeli lamp, wzorniki stosowanych szkieł oraz prześledzić przebieg procesu wytwarzania, od projektu po wykonanie.

MAGMA

Firma Handlowa MAGMA jest przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy SOMPEX.

Firma SOMPEX jest wiodącą firmą wśród producentów opraw oświetleniowych w Europie i na świecie. Podstawą działalności firmy SOMPEX jest produkcja nowoczesnych lamp do wnętrz mieszkalnych. Grupą docelową działalności są salony meblowe i oświetleniowe, sklepy z oprawami oświetleniowymi, studia projektowe i aranżacji wnętrz.

Lata wytężonej pracy, doświadczeń i podejmowanie wyzwań zaowocowały szeroką ofertą wysokiej jakości produktów odznaczających się trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz estetyką.

Atutem wyróżniającym nasze produtky spośród wielu innych dostępnych na rynku jest oryginalnośc wzorów i nowoczesny design.

Więcej można zobaczyć na stonie www.sompex.pl .

Firma MAGMA jest właścicielem sklepu internetowego www.subito.com.pl w którym oferuje bardzo duży asortyment opraw oświetleniowych wielu wiodących firm polskich i zagranicznych.

Ilość wyników: 30
Strona: 1 z 3