Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

PKHomeDesign

Jesteśmy w stanie zaprojektować każde wnętrze oraz wybudować każdy dom.

Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu mieszkań, restauracji, obiektów sportowych jak i w budowaniu bloków. Zaopiekujemy się Twoim wymarzonym pomysłem od dnia jego powstania, aż po dzień w którym z marzenia stanie się rzeczywistością. Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu wnętrz w starym stylu jak i bardzo nowoczesnym. Nasz zespół to niepowtarzalny skład artystów wizjonerów a jednocześnie fachowców, którzy pomogą Ci osiągnąć wymarzony cel.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i galerią wybranych realizacji na naszej stronie.

projekt i...

projekt i... Sylwia Liana | autorska pracownia projektowania wnętrz i mebli. Pracownia istnieje od 2003 roku. Projektujemy prywatne i komercyjne. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Zajmujemy się również organizacją zakupów. W swojej ofercie posiadamy elementy wyposażenia wnętrz renomowanych firm : meble, dodatki, oświetlenie. Działamy głównie na terenie południowej Polski. Zapraszamy do naszej pracowni w Krakowie przy ulicy Chodkiewicza 10/2. Ze względu na rodzaj naszej pracy i częste wyjazdy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Premiere Design

Architekci Premiere Design to 12 lat doświadczenia w projektowaniu zarówno kawalerek, jak i przestronnych apartamentów oraz przestrzeni biurowych i handlowo-usługowych. Kompleksowe przygotowanie projektu i jego realizacja z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz najnowszych trendów i technologii to nasza pasja. Nasze doświadczenie, a także szeroka sieć partnerów handlowych i podwykonawców pomogą uczynić każde wnętrze niepowtarzalnym miejscem w którym klienci oraz domownicy poczują się szczęśliwi.

pracoffnia s.c.

wnętrza . architektura . design . projekty . realizacja .

Gotowy Projekt


Każdy chce pięknie mieszkać - nie każdego na to stać. My uważamy inaczej. 


“Teraz  postaw się w sytuacji młodych ludzi i wyobraź sobie, że kupiłeś swoje pierwsze mieszkanie 50m2. Jesteś podekscytowany , chcesz aby było piękne i funkcjonalne, chciałbyś zatrudnić kogoś kto Ci pomoże je zaaranżować ale nie masz kilku tysięcy na projekt. Wolisz wydać je na szafę i łóżko, z drugiej strony, jak sobie pomyślisz ile będziesz musiał się naszukać, najeździć po sklepach z wykończeniem wnętrz to robi Ci się słabo, bo wiesz, że nie masz na to czasu. Musisz pracować bo kredyt sam się nie spłaci! 
Spełniamy marzenia i to w cenie lampy na biurko! Możesz też  z nami zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych ponieważ dajemy rabaty na wszystko co możliwe! Niewiarygodne ? TAK! 
Kup - GOTOWY PROJEKT WNĘTRZ i będziesz ,,Mieszkać tak jak lubisz!” 

KP Produkcja Archi-Tektury

KP Produkcja Archi-Tektury


“KP Produkcja Archi-Tektury” Konrad Brynda, Paulina Dyłka, architekci wnętrz, projektanci mebli oraz form przemysłowych. Razem tworzą biuro projektowe o nazwie KP Produkcja Archi-Tektury.

„Gdy byliśmy dziećmi dużo rysowaliśmy”.
Konrad: “Projektowałem m.in. zestawy dźwiękowe, do których stelaże z drewna wykonałem później samodzielnie. Od zawsze majsterkowanie było jedną z moich pasji, przy czym proces twórczy sprawiał mi największą satysfakcję. Dlatego w zespole zajmuję się głównie projektami mebli oraz wzorów przemysłowych.”

Paulina: “Ja dużo rysowałam i malowałam, przede wszystkim architekturę, również zajmowałam się tworzeniem scenografii w szkolnym teatrze. Z czasem pasja do rysunku i scenografii przerodziła się w projektowanie wnętrz i wykonywanie wizualizacji 3d”.

Specjalizujemy się w:

- Projektowaniu stoisk wystawienniczych
- Projektowaniu wnętrz komercyjnych
- Projektowaniu wzorów przemysłowych.

Prowadzimy również e-sklep, z autorskimi meblami i akcesoriami. Wiecej informacji na http://kparchitektura.wordpress.com/

APP Proste Wnętrze

Witam

Projektuję wnętrza prywatne i komercyjne, projekty: łazienek, kuchni, salonów, sypialni, pokoi dziecięcych, biur, restauracji i kawiarni. 

Wykonuję trójwymiarowe wizualizacje oraz panoramy 360 stopni.

Współpracuję z doświadczonymi ekipami budowlanymi, pomagam w zakupach, udzielam konsultacji projektowych. Wszystko to w przystępnych cenach.

Zapraszam do współpracy

Autorska Pracownia Projektowa Proste Wnętrze
www.prostewnetrze.pl

Creative Connection

Creative Connection - www.creativeconnection.fr


INTERIORS ---------------------------
Creative connection jest pracownią architektury wnętrz i design’u przestrzennego,
stworzoną przez pare francuskojęzycznych projektantów o różnorodnym wjeloletnim doświadczeniu.
Creative connection specjalizuje się w koncepcjach wnętrz o wysokim standardzie,
mając w swoim twórczym dorobku już wiele prestiżowych opracowań i realizacji.
Projekty opracowywane są częściowo lub kompleksowo z dbałaścią o wysoką jakość detalu,
z naciskiem na kreatywność proponowanych rozwiązań, odwagę i pragmatyzm - Reasonable Dream.

Każdy projekt składa się z indywidualnych obszarów problematyki, naszym zadaniem jest
wyznaczyć ich zasięg, hierarchię ważności dla otrzymania optymalnego efektu funkcjonalnego i estetycznego.
Angażujemy się w proces strategiczny związany z miejscem, zgłębiamy zagadnienia na wielu
płaszczyznach społecznych i stylistycznych, od położenia, intęsywności naświetlenia, po dobór szkła czy zastaw.
Tę kompleksową, dalekowzroczną, kreatywną analize, nazywamy Global Concept.
By zagwatantować spójność i jedność dystyngowanego projektu niezbędna jest harmonijna współpraca
wszystkich zaangażowanych stron z szacunkiem dla powierzonych misji.

DESIGN ---------------------------
Creative Connection jest również niewielką wytwórnią przedmiotow rzadkich.
Ta osobliwość pozwala nam wytwarzać wzory w ekskluzywnych
małych seriach w opozycji do demagogi produkcji przemysłowej.
Są to do dzis i będą zawsze kreacjie oryginalne znajdujące swoje miejsce w reprezentatywnych wysmakowanych wnetrzach, a bedąc tworzone przez pasjonatów dla miłosników piekna i estetyki, nigdy nie stracą swej atmosfery wyjatkowości.
Tworzymy odmienna estetyke na specjalne okoliczności i wyzwania by przestrzenie w których sie znajdą, były codzienną przyjemnością, sprawiając magiczną niespodziankę tym wszystkim którzy w nich przebywają.

Należymy do ludzi którzy wierzą w forme w harmonijny porządek i tam gdzie możemy powinniśmy nadawać rzeczom sesowny kształt i wierzymy, że piekno zbawia Swiat ....

Paged Meble S.A.

Obecny kształt firmy Paged Meble to wynik kilkuletnich przekształceń w Grupie Paged, które pozwoliły na stworzenie silnego, wielozakładowego przedsiębiorstwa z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne, wyspecjalizowane w określonych grupach asortymentowych, co pozwala na szybką reakcję na zmieniające się potrzeby klientów.

Pomimo tak dalece sięgającej tradycji w produkcji mebli giętych, firma w każdej dziedzinie wybiega w przyszłość.

W całym procesie produkcji i sprzedaży mebli wspierają nas wysokiej klasy specjaliści, zaangażowani pracownicy, którym zawdzięczamy silną pozycję na rynkach zagranicznych oraz na rynku krajowym.

Oferta firmy sygnowana jest trzema markami obrazującymi różnorodność produktów dostosowanych do rodzaju i wymogów wnętrz, dla których są przeznaczone.

Paged Meble – oferta dla rynku mieszkaniowego i kontraktowego – wyposażenie dla hoteli, restauracji, barów oraz ich sprzedaż w kraju i za granicą. Największy wybór i kompleksowa oferta krzeseł, foteli, stołów do jadalni, a także nowoczesne meble i rozwiązania do wyposażenia salonu i sypialni.

Woodways – oferta dla wnętrz domowych, przede wszystkim jadalni i sypialni. Kolekcja Woodways to niepowtarzalny styl wykreowany przez najlepszych projektantów, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania.

Meble Jarocin – to kolekcje mebli do prestiżowych gabinetów menedżerskich, fotele i krzesła biurowe, krzesła i stoły do wnętrz gastronomicznych – restauracji, kawiarni, barów, pubów, a także meble hotelowe.

W produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości surowce. Krzesła, fotele i taborety wykonane są z drewna dębowego lub bukowego. Stoły, stoliki, meble do jadalni, salonu, sypialni oraz meble gabinetowe i hotelowe powstają z elementów drewna litego i w naturalnych okleinach.

 

 

Ilość wyników: 25
Strona: 1 z 3