Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

STudio - projekty wnętrz i mebli

STudio - projekty wnętrz i mebli - www.st-udio.pl

Pracownia projektowa ST_udio specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz użyteczności publicznej, komercyjnych i mieszkaniowych.
W pracy projektowej szczególną uwagę kierujemy na, funkcjonalność,oryginalność, estetykę i ergonomię rozwiązań. Ściśle współpracujemy z klientem w trakcie każdego etapu projektowego, co pozwala  dostosować projekt do oczekiwań, upodobań oraz potrzeb klienta.
Do zakresu naszych działań należy również:
- wizualizacje i animacje komputerowe 3D wnętrz, obiektów architektonicznych na zlecenie firm oraz indywidualnych inwestorów.
- inwentaryzacje obiektów budowlanych
- projekty graficzne: logo firmy, papier firmowy, wizytówki, itd.
- projekt elewacji budynków
- usługi projektowe przez Internet

 

PROMOCJA WIOSENNO – LETNIA 2011

Pracownia projektowa ST_udio  - www.st-udio.pl 
wprowadza  rabaty na okres  wiosna – lato na:
-    kompleksowy projekt wnętrz  5 – 10% rabatu,
-    projekt wnętrz wybranego pomieszczenia  5% rabatu,
-    projekt mebli nietypowych 5 – 10 % rabatu,

Zapewniamy  kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji.
Opierając się na zdobytym doświadczeniu, pomagamy Inwestorom podejmować
właściwe decyzje.

Wyślij swój plan z krótkimi założeniami do wyceny – st_udio@op.pl
Zapoznaj się z naszymi realizacjami na naszej stronie – www.st-udio.pl

 

Studio ModernArt

Firma zajmuje się od ponad 15-stu lat projektowaniem wnętrz w Rzeszowie i jego okolicach. Są to zarówno wnętrza nowoczesne jak i stylowe.3 lata projektowania wnętrz na rynku amerykańskim zaowocowało bardzo bogatą ofertą wnętrz w stylu kolonialnym dominującym za oceanem. Pozostałe profile firmy to projektowanie i adaptacja gotowych projektów domów, pozwolenia na budowę. Kilku letnie doświadczenie na rynku amerykańskim zaowocowało, wprowadzeniem przez nas do oferty budowy domów szkieletowych. Budujemy na bazie naszych i gotowych projektów klienta.

3cube-Interior Designer

Prowadzę pracownię projektowania i aranżacji wnętrz .Pracownia działa  już od wielu lat, z pasją staram się tworzyć nowe ,niestandardowe projekty.

 

Architekt wnętrz Ilona Sobiech

Proacownia projektowania wnętrz w Warszawie i okolichach. ZApraszm gdy tylk chcesz mieć pięknie i nowocześnie zaanrażowane wnętrze. http://ilonasobiech.pl/ to moja stroną na ktrórą serdecznie zapraszam.

JnK-studio

Dlaczego JnK-studio ? W JnK-Studio zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz, stoisk targowych i ogrodów, jak również projektowaniem serwisów internetowych. Nasze działy są obsługiwane przez osoby z wykształceniem kierunkowym oraz posiadające wieloletnie doświadczenie w branży. Wkładamy wiele trudu, by nasze projekty były odpowiedzią na indywidualne potrzeby inwestora. Projektując wnętrza czy tworząc wizualizację internetową firmy, dbamy nie tylko o dobry design wnętrz i wirtualnych prezentacji ale przede wszystkim stawiamy na funkcjonalność i praktyczność. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.

 

    JnK-Studio współpracuje z niezawodną i solidną ekipą budowlaną oraz branżowymi sklepami, monituje rynek, aby projekty obok odpowiedzi na potrzeby klienta uwzględniały także nowości. Czy warto skorzystać z naszych usług? Zapraszam na stronę firmy JNK-Studio, gdzie w dziale „referencje” mogą Państwo poznać opinie na temat naszych usług, a w zakładce „portfolio” zapoznać się z przykładowymi realizacjami.

Domy i Architekci Sp. z o.o.

Domy i Architekci Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie pełnej obsługi procesu inwestycyjnego w budownictwie.

 Pragniemy zatem zaoferować Państwu naszą pomoc w następujących sprawach:

 -> dokonaniu zgłoszenia oraz wypełnieniu odpowiedniego wniosku, podania;

 -> uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy oraz pozwolenia na budowę, decyzji

o wydzieleniu samodzielnych lokali, pozwoleń dotyczących przyłączy mediów itp.

-> kompleksowym doradztwie prawnym z zakresu prawa budowlanego wraz z reprezentacją naszych klientów przed sądami i urzędami;

-> przygotowaniu obmiaru oraz inwentaryzacji architektonicznej obiektów budowlanych;

-> wykonaniu planu zagospodarowania terenu;                                                                                                                     

-> sporządzaniu koncepcji architektonicznych oraz projektów architektoniczno-budowlanych (do pozwolenia na budowę) budynków indywidualnych  oraz adaptowaniu projektów domów typowych;

-> opracowaniu pełnego projektu aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz publicznych na podstawie analizy preferencji klienta ( projekt funkcjonalny, szkice i wizualizacje, projekt wykonawczy, dobór materiałów, kolorów, nadzór…)

ARCHIMAX

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu architektury i aranżacji wnętrz. Planujemy architekturę krajobrazu. Wykonujemy wysokiej jakości dokumentację projektową począwszy od koncepcji funkcjonalno-przestrzennej, rozwiązań technicznych, do projektów wykonawczych wszystkich branż. Na życzenie Inwestora prowadzimy nadzór autorski i inwestorski nad realizowanymi projektami. Dysponujemy fachową wiedzą i wieloletnią praktyką, zapewniamy optymalizację kosztów oraz wysoki standard techniczny i estetyczny realizowanych usług. 

Zakres oferowanych przez nas usług rozszerzony jest o profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

Ilość wyników: 31
Strona: 1 z 4