Index projektantów

Index producentów

Znajdź produkt

Wyniki wyszukiwania:

LUXPOL

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego:

www.lampy-luxpol.pl

 Firma Luxpol posiada w swojej ofercie całą gamę opraw oświetleniowych marki „ARGON”. Producent ten wykonuje lampy z bardzo dobrych gatunkowo surowców. Klosze pochodzą ze znanych polskich i włoskich hut, części drewniane dostarcza polska Firma, natomiast części metalowe wykonywane są w siedzibie Firmy.


Oprawy projektowane są przez Właściciela Firmy, każda z nich jest testowana i posiada Deklarację Zgodności.

 

Luxury House

Luxury House to prestiżowa marka charakteryzująca się wysoką jakością oferowanych towarów i usług. Dowodem na to jest systematycznie powiększająca się grupa stałych klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych.

Luxury House oferuje wyroby firm: Aglomar profesjonalisty z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej oraz Luxury Stone Sp. z o. o.. W skład grupy wchodzi również sieć Stonemarketów - Kamień za grosze? oferujących kamień ogrodowy.

Luxury House to przede wszystkim ludzie, których celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w branży kamieniarskiej. Pomaga nam w tym wysoko wyspecjalizowany sprzęt tworzący najnowocześniejszy park maszynowy w regionie. Źródłem inspiracji jest dla nas natura. Staramy się, aby w naszych realizacjach zachować jej niepowtarzalne piękno oraz trwałość. Bogaty wybór kamienia zawdzięczamy bezpośredniemu importowi z Hiszpanii, Włoch, Indii, Ukrainy oraz krajów bałkańskich, a w ostatnim czasie z Brazylii i Chin.

Nasze działania obejmują wszystkie etapy realizacji, począwszy od pomiaru, projektu i fachowego doradztwa, poprzez transport do klienta a na solidnym montażu kończąc. Na co dzień współpracujemy także z wieloma cenionymi architektami oraz projektantami wnętrz. Nieustanny rozwój i kreatywność potwierdza nasz autorski produkt jakim jest obecnie Luxury Stone Panel. Stosowany jako okładzina kamienna ścian wewnętrznych i elewacji, dzięki nieregularnej strukturze pozwala uzyskać wyjątkowy efekt światłocienia. Nasze magazyny wypełnione są ponad 35 000 m2 kamienia naturalnego.

Ilość wyników: 12
Strona: 2 z 2